דלג לתוכן העמוד
פייסבוק אינסטגרם יוטיוב EN פתיחת הגדרות נגישות

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 02-9932235

עודד רביבי
עודד רביבי
ראש המועצה
רבקה פניני
רבקה פניני
מנהלת לשכת ראש המועצה
קלי רובין קיסלוביץ'
קלי רובין קיסלוביץ'
פניות ציבור לשכת ראש המועצה

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 15326230553

יהודה שווייגר
יהודה שווייגר
מנכ"ל המועצה
מלכיה שמעוני
מלכיה שמעוני
מזכירת מנכ"ל
מירי שחר
מירי שחר
אחראית לוגיסטיקה
הדר שי
הדר שי
עוזרת מנכל

משאבי אנוש

חגית שמואלי
מנהלת המחלקה
איריס חזן
רכזת משאבי אנוש
אילנה ברמן גמליאל
רכזת משאבי אנוש

גזברות

פקס גזברות: 02-9939383

רותי לוריא
מזכירת גזבר
רויטל קולין
מנהלת חשבונות ראשית
נאוה בנדל
מנהלת חשבונות
יעקב לנצר
מנהל חשבונות

גביה

פקס גביה: 02-9939394

חיים מדינה
מנהל מחלקת גביה
יפה שמואל
פקידת גבייה
הדר שרבף
פקידת גביה

חינוך

פקס חינוך: 1532-9931505

יוסי קרוטהמר
מנהל המחלקה
ברכה פורוש
מזכירת אגף חינוך
קרן יצחקי
קב"סית
פנינה אוזן
קצינת ביקור סדיר
אביטל ביתן
רכזת הסעות וקולות קוראים
אלי קרוק
מנהל היחידה לחינוך קדם יסודי
אלישבע ברא"ז
רכזת חינוך מיוחד
אהרון פישמן
מנהלן תינוך

שירות פסיכולוגי

פקס שירות פסיכולוגי: 9939386

דר' ברברה אש
מנהלת המחלקה
אלינור אילוז
מזכירת המחלקה
אפרת שטיינר
פסיכולוגית
רבקה ברמן
פסיכולוגית
דר' יעקב יוגוביץ
פסיכולוג
דר' גילה סבאן
פסיכולוגית
יעל ווינטר
פסיכולוגית
דר' יעל מילר
פסיכולוגית
דר' יעל רוזנבאום
פסיכולוגית
שושי קופיאצקי
פסיכולוגית
תהילה מס
פסיכולוגית

מטה נוער

פקס מטה נוער: 02-9939387

שירה גולדפיין
מנהלת מטה נוער
נעמה אייזנברג
מנהלנית מטה נוער
דוד אזולאי
מרכז פעילות שכבות ומנהל פרויקטים

קומונריות

נוה לאופר
אבויויו
נעה דבדה
אבויויו
גלעד אילוז
הצופים הדתיים
שרית שמאי
בני עקיבא סניף גפן
נועה טנג'ר
בני עקיבא סניף תמ"ד
אורית וסרטיל
בני עקיבא סניף הזית
אוריין כהן
עזרא

מרכז משפחתי קהילתי

מטה צעירים

אברהם פולק
מנהל מטה הצעירים
אבי רומנו
מנהל פרויקטים
ליאורה תאיר ציון
עו"ס צעירים בסיכון

מטה עולים

רחל שדיאור
רכזת קליטת עלייה
אליסה פריד
רכזת קליטת עלייה

שירותים חברתיים

פקס שירותים חברתיים: 1532-9939388

יצחק קרליבך
מנהל המחלקה
עינת פנירי
מזכירה
רבקה פרידמן
עובדת זכאות
לימור פון בוקסברג
עו"ס לחוק נוער
ענת היימן
עו"ס נתיבים להורות
עדינה מישור
עו"ס נתיבים להורות
יהודית אפללו
עו"ס קהילתית
מלכה שטנברג
עו"ס קהילה ורכזת התנדבויות
סיון אדמנית
עו"ס נוער והתמכרויות
יפעת כרמון
עו"ס קשישים
שרונה בלנק
עו"ס צרכים מיוחדים
רוני גוס מדוף
עו"ס מועדוניות
אילנה שמש
עו"ס נוער והתמכרויות
הדס דיטשאר
עו"ס משפחות
נועה ישראלי
עו"ס משפחות
תמר אשר
עו"ס משפחה
תמר שטיינברג
עו"ס סדרי דין ומשפחות
שני פרומן
עו"ס יתד

ביטחון

פקס ביטחון: 1532-9309429

ליאור אביטן
מנהל האגף / קב"ט
שרית הרבסט
מנהלת פרויקטים
יראת כהן
מנהלת מוקד
יוני מרלה
סגן מנהל האגף קב"ט מוס"ח
אלי הנסון
רבש"ץ
תמיר דאהר
רבש"ץ
אבא ריצ'מן
רכז רפואה
אמנון מדר
פיקוח חברת שמירה
מירב מזרחי
שוטרת קהילתית

שיפור פני העיר

פקס שיפור פני העיר: 1532-5702534

אורי צדוק
מנהל האגף
יורם אליאס
סגן מנהל האגף
בת חן בר - גבע
מזכירת האגף

מוקד עירוני ופניות הציבור

יעל כנפו
מנהלת המוקד
שירה ספירו
מוקדנית מוקד עירוני

הנדסה

פקס הנדסה: 1532-9932354

משה בן אלישע
מנהל אגף ומהנדס המועצה
עפרה גפן
מזכירת ועדות
יוסי שלוש
אחראי רישוי ומנהל מח' פיקוח
אורית שמעון
מזכירת הוועדה המקומית לתכנון ובניה
עמרם עטיה
מפקח בנייה
שאול סואיד
מהנדס תשתיות
ברק ורטהיימר
אחראי מערכת GIS
דבי עוקשי
מזכירת האגף

מועצה דתית

עליזה אלמקיס
מזכירת המועצה הדתית
איתן וייס
מזכיר המועצה הדתית

רבני קהילות

הרב שלמה ריסקין
רב העיר בדימוס
הרב איתן וייס
מזכיר המועצה הדתית
הרב שמעון גולן

הרב רפאל קדוש
רב שלום וברכה (דקל מערב)
הרב יוסף סאקס
רב (זית)
הרב בצלאל דניאל
דיין (דגן)
הרב אהרון טולידאנו
רב אור חביב (דקל ג')
הרב חיים ברנר
רב מגן אברהם (רימון)
הרב שלמה כץ
רב שירת דוד(זית)
הרב נחשון ניסן
רב חב"ד (דקל)
הרב אליהו יניגר
רב שירת שלמה (תאנה)
הרב אלחנן לואיס
תפארת אבות (דקל)
הרב יאיר בינשטוק
רב זית רענן (זית)
הרב שלמה קמחי
רב קהילת אורות יהודה (זית)
הרב שראל רוזנבלט
רב נטע בנימין (מרכזי ברימון)
הרב שלמה כהן
רב "אורות הזית" ספרדי ירושלמי (זית)
הרב מאיר אלפסי
רב

לימודי קודש

הדס וולברג
חברותא ללימוד
הזית אפרת
זלמן אייזנשטוק
שעורי עזר בלימודי קודש (מכתה ד' ומעלה)
זכריה 22 אפרת
יצחק הראל
לימוד תורה
שיבת ציון 2/12 אפרת

רשימת נאמני קורונה בבית הכנסת באפרת

אפי ריבנר
ראשית דגנך
אריאל כהן
בית הכנסת המרכזי בתמר
יוסי גרשינסקי
מנורת המאור
עדין קרון
משכן צפורה
ר' אליהו תקותיאל
אורות הזית
יהודה סאטלר
זית רענן
ארי גרינברג
אשמורת אברהם
רמי בצלאל
מרכזי בדקל ב'
הרב ניסן נחשון
בית חב"ד
שלום סרמונטה
נחלת אופיר
עדי והב
משכן יאיר
מיכאל דהן
הגפן – ספרדי
שלמה אריאל
לב אפרת
אנדי ויינשטיין
שירת שלמה
עירשי דוד
מגן אברהם
בנג'י עזיז
רב תכליתי
אבנר שרון
ספרדי ירושלמי רימון
משה באואר
בית אהרון-גפן
אבי פייפר
תפארת אבות
קווין פרל
ברכה ושלום (דקל מערב)
ליונל עמר
קול ברמה

סופרי סת"ם

אליהו כהן
סופר סת"ם
רב רפי קדוש
סופר סת"ם
שלמה ברוכים
סופר סת"ם

בית דין ממונות

הרב איתן וייס
מנהל בית הדין

יועצות הלכה

עטרה אייז - Atara Eis
יועצת הלכה
לורי נוביק - Laurie Novick
יועצת הלכה
הינדי גינזברג - Hindy Ginsberg
יועצת הלכה
גילה ברנר - Gila Braner
יועצת הלכה
אביבה שטרן - Aviva Stern
יועצת הלכה

משגיחי כשרות

ר' אריאל פרחי
משגיח כשרות
ר שלמה בן דהן
משגיח כשרות

הדרכת חתנים

הרב אהרן תורגמן
הדרכת חתנים
הרב שמעון גולן
הדרכת חתנים

הדרכת כלות

קלייר רוטר
הדרכת כלות באנגלית
אביטל קדוש
הדרכת כלות
גילה ברנר
הדרכת כלות
רבקה תורגמן
הדרכת כלות
ויקי ריסקין
הדרכת כלות
סיגלית רומנו
הדרכת כלות
רחל קמחי
הדרכת כלות
שרה ינוקא
הדרכת כלות
שרה בן דוד
הדרכת כלות

עריכת חופה וקידושין

הרב ברוך אפרתי
עריכת חופה וקידושין
הרב עובדיה סימני
עריכת חופה וקידושין
מיכאל פרדמן
עריכת חופה וקידושין
הרב יואל נחשון
עריכת חופה וקידושין
הרב הילל חבשוש
עריכת חופה וקידושין
הרב יהודה גרינשטיין
עריכת חופה וקידושין
הרב אליהו בירנבאום
עריכת חופה וקידושין
הרב יובל שרלו
עריכת חופה וקידושין
הרב מנחם שריידר
עריכת חופה וקידושין
הרב יהושע רייך
עריכת חופה וקידושין
הרב שמעון גולן - חבר לשכת הרבנות
עריכת חופה וקידושין
הרב שלמה ריסקין - מרא דאתרא
עריכת חופה וקידושין

חברא קדישא

מודעות אבל

אסתר מרגוליס

חיים ריין

רויטל קולין

ראובן ירון

מחסן חברה קדישא

אברהם בן צבי

שלמה האבשר

בנג'י עזיז

חיים גמליאל

מוהלים

הרב חיים לייטר
מוהל
ר' דוד כהן
מוהל
הרב איתן כהן
מוהל
ד"ר ארי גרינספן
מוהל
ד"ר יוסי אורבך
מוהל

קרן אפרת

שמיל אטלס
מנהל קרן אפרת

ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

משרד הפנים

משרד הפנים

החברה הכלכלית

אדמונד חסין
מנכ"ל החברה הכלכלית

מתנ"ס

רשימת עסקים

נימוס פיצה בר

משתלה כפר עציון

תכלת מרדכי

מינצר ספרים ויודאיקה

הי-טק מוצרי חשמל

יקב גוש עציון

מסעדת רפי'ס

ג'אפן ג'אפן

נינוס - פיצה בר

פיצה וי -אלון שבות
02-9934244
לאבל

מסעדת רוזה- גוש עציון

אינגלישקייק- צומת הגוש

ניצת הדובדבן

גוש עציון
תמונות היום

שיעורי מוזיקה במגוון כלים או פיתוח קל

יפה ורשנר פרחים

גינות הדקל

ניסים מובייל

חנות she נשי

שרון גביש - מרפאה וטרינרית

אחוזת הכלבים

חנות הבגדים בדקל

Big Deal Efrat

המאפים של מיכל

חלות ביתיות לשבת

חנות טבע בדקל

סקופ ופילי פיצה

פיצריה אפרת
02-9931630
צדקיהו

ניו דלי

בית מרקחת אפרת
02-5866727
קצביית אפרת- פרה אדומה

מכולת זית

מכולת הגפן

מליאת המועצה

סיירת הורים

הדסה יבלוצ'ניק

חסדי אפרת

רוני דיאמנט

יד שרה

דליה יעקבס

פיני רבינוביץ

הזן את הכל

לינדה מרכוס

לינדה וולברומסקי

נאוה אייזיק

ברי פרידמן

יד ביד

אורה ינאי

הרבנית ריסקין

יו"ר הצחשים

שרון אושין
צח"ש רימון/תאנה
רחל לבמור
צח"ש רימון/תאנה
מרים בירנשטוק
צח"ש רימון/תאנה
חובב רייכנר
צח"ש רימון/תאנה
נעמי באום
צח"ש רימון/תאנה
רועי אינדיק
צח"ש זית
רועי אינדיק
צח"ש זית
מוטי אבנר
צח"ש דקל
דנה שפיגל
צח"ש דגן
אסתי מרגליות
צח"ש תמר
אהרון היימן
צח"ש גפן
מרים וונגרובר
צח"ש רימון/תאנה
נעמי ניימן
צח"ש רימון/תאנה
אהרון יוני
צח"ש רימון/תאנה