עדכון לתושבים יום שני 30.10 בשעה 18:00

תושבים יקרים,

בצער רב התבשרנו במהלך הלילה על נפילתו של רב סמל ינון פליישמן ז"ל – בנם של בני ומיכל פליישמן היקרים משכונת הגפן. ינון ז"ל גדל באפרת הותיר אחריו את רעייתו נעה ובנו הקטן זיו ואת חמשת אחיו ואחיותיו. 
הלווייתו התקיימה היום בצהריים בהר הרצל בירושלים . יושבים שבעה בבית משפחת פליישמן רחוב הגפן 38 אפרת. נעה תשב באפרת בימים שלישי ושישי. בשאר הימים בבית הוריה ברחוב רבי זעירא 2 ירושלים
אנו שולחים את כאבנו ותנחומנו למשפחת פליישמן המורחבת, יהי זכרו ברוך.

בשעות הצהריים הופעלו אזעקות באפרת ובדרום ירושלים. לא דווח על נפגעים או נזק. קולות הנפץ שנשמעו נבעו מיירוטים של כיפת ברזל. חלקי יירוט נפלו בשטח פתוח מחוץ לאפרת.
אנו ממליצים להוריד את יישומון פיקוד העורף כדי לקבל את התרעת האזעקות גם בתוך מבנים.
חפשו ״פיקוד העורף״ בחנות האפליקציות שלכם.

להסבר על מערך הצופרים של פיקוד העורף כנסו 
https://www.oref.org.il/12487-17291-he/Pakar.aspx

בימים האחרונים נרשמו כ - 150 תושבים להתנדבות במסגרת המשמר האזרחי המשטרתי. רשימת 150 המתנדבים הועברה למשטרת ישראל. 70 מתוכם עברו לשלב בדיקת התאמה. עדכונים יישלחו למתנדבים.

אנו מודעים לעומס במערך הסעות התלמידים למוסדות החינוך
על אף שמוסדות החינוך חזרו לפעילות כמעט מלאה  מערך ההסעות עדיין פועל במתכונת מצומצמת וזאת כיוון שישנו חוסר משמעותי באוטובוסים ובנהגים שגויסו לטובת המלחמה.

כיתות תקשורת בעשה חיל: בשל מצוקת ההסעות לא הצלחנו לצערנו להרחיב את שעות פעילות כיתות התקשורת בביה"ס עשה חיל לשבוע זה וכיתות התקשורת יסיימו בשעה 13:30.
בשבוע הבא נערכים ללימודים עד השעה 15:00

הערב בשעה 19:45 יתקיים בבית הכנסת זית רענן ערב חיזוק לנשים ושיחה מפי יעל שבח בנושא שמירת יציבות בתוך חוסר יציבות. כולן מוזמנות.

בתפילה לימים טובים,

נשוב ונעדכן בהתאם להתפתחויות,
צוות מידע לציבור