דלג לתוכן העמוד
פייסבוק אינסטגרם יוטיוב עב פתיחת הגדרות נגישות

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

פקס לשכת ראש המועצה: 02-9932235

עודד רביבי
עודד רביבי
ראש המועצה
רבקה פניני
מנהלת לשכת ראש המועצה

לשכת מנכ"ל

פקס לשכת מנכ"ל: 15326230553

סנדי הרשוביץ
מזכירת מנכ"ל

משאבי אנוש

חגית שמואלי
חגית שמואלי
מנהלת המחלקה
מיטל מלכה
רכזת משאבי אנוש ושכר
איריס חזן
רכזת משאבי אנוש
אילנית ברמן גמליאל
רכזת משאבי אנוש

גזברות

פקס גזברות: 02-9939383

רותי לוריא
מזכירת גזבר
רויטל קולין
מנהלת חשבונות ראשית
נאוה בנדל
מנהלת חשבונות
יעקב לנצר
מנהל חשבונות

גביה

חיים מדינה
חיים מדינה
מנהל מחלקת גביה
יפה שמואל
פקידת גבייה
פייגי דיטש
פקידת גביה

חינוך

פקס חינוך: 1532-9931505

יוסי קרוטהמר
יוסי קרוטהמר
מנהל המחלקה
ברכה פורוש
מזכירת אגף חינוך
אביטל ביתן
רכזת הסעות וקולות קוראים
אלי קרוק
מנהל היחידה לחינוך קדם יסודי
אלינור נורי
רכזת גנים
חנן רובינשטיין
קצית ביקור סדיר
אפרת שילת
רכזת חינוך מיוחד
אהרון פישמן
מנהלן תינוך
אביעד כהנא
קצין ביקור סדיר

שירות פסיכולוגי

פקס שירות פסיכולוגי: 9939386

דר' ברברה אש
דר' ברברה אש
מנהלת המחלקה
רבקה הופמן
מזכירת המחלקה
אפרת שטיינר
פסיכולוגית
רבקה ברמן
פסיכולוגית
דר' יעקב יוגוביץ
פסיכולוג
דר' גילה סבאן
פסיכולוגית
יעל ווינטר
פסיכולוגית
דר יעל מילר
פסיכולוגית
דר' יעל רוזנבאום
פסיכולוגית
שושי קופיאצקי
פסיכולוגית
תהילה מס
פסיכולוגית
הדס אבטה

מטה נוער

שירה גולדפיין
שירה גולדפיין
מנהלת מטה נוער
דוד אזולאי
מרכז פעילות שכבות ומנהל פרויקטים

קומונריות

נוה לאופר
אבויויו
נעה דבדה
אבויויו
גלעד אילוז
הצופים הדתיים
שרית שמאי
בני עקיבא סניף גפן
נועה טנג'ר
בני עקיבא סניף תמ"ד
אורית וסרטיל
בני עקיבא סניף הזית
אוריין כהן
עזרא

מרכז משפחתי קהילתי

מטה צעירים

אברהם פולק
אברהם פולק
מנהל מטה הצעירים
אבי רומנו
מנהל פרויקטים
סיון אדמנית
עו"ס צעירים בסיכון
ניצן גורדון
עו"ס ית"ד
עטרת אייזנברג
מזכירת מטה צעירים ומטה נוער

האגף לשירותים חברתיים

פקס האגף לשירותים חברתיים: 1532-9939388

יצחק קרליבך
יצחק קרליבך
מנהל האגף
אילה חלבה
מזכירה
עדן מנחם
עו"ס נוער ומשפחות
הילה לוין
רכזת התנדבות
לימור פון בוקסברג
עו"ס לחוק נוער
יהודית אפללו
ראש צוות קהילה ועו"ס קהילתית
רבקה פרידמן
תחשיבנית
שושנה ברטמן
עו"ס חוק נוער
יפעת כרמון
עו"ס ותיקים
שרונה בלנק
רכזת מרכז משלים משפחה /צמי"ד
נועם שרעבי
עו"ס מוגבלויות
רוני גוס מדוף
עו"ס איינטייק ומשפחות
אילנה שמש
ראש צוות פרט ומשפחה
תמר שטיינברג
עו"ס סדרי דין ומרכז קשר
הודיה ביר-מדר
עו"ס משפחות ומועדוניות
שירה ישראלי
מלווה קהילתית
סיון אדמנית
עו"ס צעירים בסיכון
ניצן גורדון
עו"ס ית"ד

מטה עולים

יעקב ברגר
יעקב ברגר
מנהל מחלקת קליטת עלייה
רחל שדיאור
רכזת קליטת עלייה

ביטחון

פקס ביטחון: 1532-9309429

ליאור אביטן
ליאור אביטן
מנהל האגף / קב"ט
שרית הרבסט
מנהלת פרויקטים
שבות אידלברג
מנהלת מוקד
אלחנן הורוביץ
קב"ט מוס"ח
אלי הנסון
רבש"ץ
יחיאל גוטמן
רבש"ץ
מתן נפש
רכז רפואה
אמנון מדר
פיקוח חברת שמירה
מירב מזרחי
שוטרת קהילתית

שיפור פני העיר

אורי צדוק
אורי צדוק
מנהל האגף
יורם אליאס
סגן מנהל האגף
אסתר ברים
מזכירת האגף

מוקד עירוני ופניות הציבור

יעל כנפו
יעל כנפו
מנהלת המוקד
שירה ספירו
שירה ספירו
מוקד עירוני

הנדסה

משה בן אלישע
משה בן אלישע
מנהל אגף ומהנדס המועצה
דבי עוקשי
מזכירת האגף
יוסי שלוש
אחראי רישוי ומנהל מח' פיקוח
אורית שמעון
מזכירת הוועדה המקומית לתכנון ובניה
ברק ורטהיימר
אחראי מערכת GIS
רבקה שרבט
רכזת ועדות פרוייקטים התקשרויות ונכסים

מועצה דתית

בוב לנג
יו"ר המועצה הדתית
עליזה אלמקיס
מזכירת המועצה הדתית
הרב איתן וייס
מזכיר המועצה הדתית

משגיחי כשרות

הרב אורי סמט
ראש מערך הכשרות
ר' אריאל פרחי
משגיח כשרות
ר שלמה בן דהן
משגיח כשרות

חברה קדישא

בוב לנג
יו"ר
אבא ריצ'מן
מנהל
הרב איתן וייס
מזכיר מועצה דתית

מודעות אבל

משרד מועצה דתית משרד מועצה דתית

ראובן ירון

חיים ריין

רויטל קולין

מחסן חברה קדישא

בנג'י עזיז

שלמה האבשר

בית דין ממונות

הרב איתן וייס
מנהל בית הדין

עריכת חופה וקידושין

הרב ראובן רוזנשטרק
עריכת חופה וקידושין
הרב אלחנן לואיס
עריכת חופה וקידושין
הרב איתן וייס
עריכת חופה וקידושין
הרב ברוך אפרתי
עריכת חופה וקידושין
הרב מיכאל פרדמן
עריכת חופה וקידושין
הרב יואל נחשון
עריכת חופה וקידושין
הרב הילל חבשוש
עריכת חופה וקידושין
הרב יהודה גרינשטיין
עריכת חופה וקידושין
הרב אליהו בירנבאום
עריכת חופה וקידושין
הרב מנחם שריידר
עריכת חופה וקידושין
הרב יהושע רייך
עריכת חופה וקידושין
הרב שמעון גולן - חבר לשכת הרבנות
עריכת חופה וקידושין

הדרכת כלות

רעות אלון
מדריכת כלות
רבקי קרסט
מדריכת כלות
בתיה ג'קובס
רבנית
מרים לוחן
הדרכת כלות
קלייר רוטר
הדרכת כלות באנגלית
אביטל קדוש
הדרכת כלות
גילה ברנר
הדרכת כלות
שרה בן דוד
הדרכת כלות

הדרכת חתנים

הרב אהרן תורגמן
הדרכת חתנים
הרב שמעון גולן
הדרכת חתנים

מוהלים

דר' אשר טרגין
מוהל
ישעיה לנגר
מוהל משכונת התמר
ברחוב המוריה 15/4
ר' דוד כהן
מוהל
הרב איתן כהן
מוהל
ד"ר ארי גרינספן
מוהל
ד"ר יוסי אורבך
מוהל
הרב חיים לייטר
מוהל

יועצות הלכה

הינדי גינזברג
זית
גילה ברנר
רימון
לאורי נוביק
דקל ג'
עטרה אייז
זית
אביבה שטרן
זית
אורה זירינג
דגן
יוספה פוגל רובל
תמר

רבני קהילות

הרב שלמה ריסקין
רב העיר בדימוס
הרב איתן וייס
מזכיר המועצה הדתית
הרב שמעון גולן

הרב רפאל קדוש
רב שלום וברכה (דקל מערב)
הרב יוסף סאקס
רב (זית)
הרב בצלאל דניאל
דיין (דגן)
הרב אהרון טולדאנו
רב אור חביב (דקל ג')
הרב חיים ברנר
רב מגן אברהם (רימון)
הרב שלמה כץ
רב שירת דוד(זית)
הרב נחשון ניסן
רב חב"ד (דקל)
הרב אליהו יניגר
רב שירת שלמה (תאנה)
הרב אלחנן לואיס
תפארת אבות (דקל)
הרב יאיר בינשטוק
רב זית רענן (זית)
הרב שלמה קמחי
רב קהילת אורות יהודה (זית)
הרב שראל רוזנבלט
רב נטע בנימין (מרכזי ברימון)
הרב שלמה כהן
רב "אורות הזית" ספרדי ירושלמי (זית)
הרב מאיר אלפסי
רב

סופרי סת"ם

טוביה קנון
סופר סת"ם
אליהו כהן
סופר סת"ם
רב רפי קדוש
סופר סת"ם
שלמה ברוכים
סופר סת"ם

לימודי קודש

הדס וולברג
חברותא ללימוד
הזית אפרת
זלמן אייזנשטוק
שעורי עזר בלימודי קודש (מכתה ד' ומעלה)
זכריה 22 אפרת
יצחק הראל
לימוד תורה
שיבת ציון 2/12 אפרת

קרן אפרת

רחל (רייצל) ברויד
מנהלת קרן אפרת

ביטוח לאומי

ביטוח לאומי

משרד הפנים

משרד הפנים

החברה הכלכלית

אדמונד חסין
מנכ"ל החברה הכלכלית

מתנ"ס

רשימת עסקים

נימוס פיצה בר

משתלה כפר עציון

תכלת מרדכי

מינצר ספרים ויודאיקה

הי-טק מוצרי חשמל

יקב גוש עציון

מסעדת רפי'ס

ג'אפן ג'אפן

נינוס - פיצה בר

פיצה וי -אלון שבות
02-9934244
לאבל

מסעדת רוזה- גוש עציון

אינגלישקייק- צומת הגוש

ניצת הדובדבן

גוש עציון
תמונות היום

שיעורי מוזיקה במגוון כלים או פיתוח קל

יפה ורשנר פרחים

גינות הדקל

ניסים מובייל

חנות she נשי

שרון גביש - מרפאה וטרינרית

אחוזת הכלבים

חנות הבגדים בדקל

Big Deal Efrat

המאפים של מיכל

חלות ביתיות לשבת

חנות טבע בדקל

סקופ ופילי פיצה

פיצריה אפרת
02-9931630
צדקיהו

ניו דלי

בית מרקחת אפרת
02-5866727
קצביית אפרת- פרה אדומה

מכולת זית

מכולת הגפן

מליאת המועצה

סיירת הורים

חסדי אפרת

רוני דיאמנט

יד שרה

נעה לב

דליה יעקבס

פיני רבינוביץ

הזן את הכל

חנה שטיין

לינדה מרכוס

לינדה וולברומסקי

ברי פרידמן

יד ביד

אילנה אדמס

הרבנית ריסקין

יו"ר הצחשים

שרון אושין
צח"ש רימון/תאנה
רחל לבמור
צח"ש רימון/תאנה
מרים בירנשטוק
צח"ש רימון/תאנה
חובב רייכנר
צח"ש רימון/תאנה
נעמי באום
צח"ש רימון/תאנה
רועי אינדיק
צח"ש זית
רועי אינדיק
צח"ש זית
מוטי אבנר
צח"ש דקל
דנה שפיגל
צח"ש דגן
אסתי מרגליות
צח"ש תמר
אהרון היימן
צח"ש גפן
מרים וונגרובר
צח"ש רימון/תאנה
אהרון יוני
צח"ש רימון/תאנה

ענבי הגפן

ברוריה רבינוביץ
מנהלת ענבי הגפן